Рукшинська сільська об'єднана територіальна громада

Чернівецька область, Дністровський район

Проект рішення XХIII сесії VII скликання "Про сільський бюджет на 2018 рік"

Фото без опису

У К Р А Ї Н А

РУКШИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХХІІІ сесія VII  скликання

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ №_________

 

«22»  грудня  2017 р.

с. Рукшин

 

 

 

Про сільський бюджет

на 2018 рік

 

Відповідно до ст.76 Бюджетного кодексу України, пункту 9 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Рукшинська сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Визначити на 2018 рік:

-  доходи сільського бюджету у сумі 35830,2 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету  35160,2 тис. грн., доходи спеціального фонду сільського бюджету 670,0 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку  0 тис. грн. згідно з додатком № 1 цього рішення;

-  видатки сільського бюджету у сумі 35830,2 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету 35160,2 тис. грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету 670,0 тис. гривень;

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 35160,2 тис. грн. та спеціальному фонду 670,0 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.

 

3.  Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету  у сумі  200,0 тис. гривень.

 

4. Затвердити на 2018 рік  міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 3 до цього рішення.

 

 5.  Затвердити  на 2018 рік  резервний  фонд сільського бюджету у сумі 100,0 тис. гривень.

 

 6. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду сільського бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктів харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

7. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі  290,0 тис. грн. згідно з додатком № 4 до цього рішення.

 

8. З метою дотримання збалансованості сільського бюджету не надавати підприємствам, установам, організаціям пільг зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що зараховуються до сільського бюджету.

 

9. Відповідно до статей 23 і 108 Бюджетного кодексу України делегувати виконкому сільської ради повноваження у міжсесійний період сільської ради збільшувати (зменшувати) обсяги доходної та видаткової частини сільського бюджету в разі надання (зменшення) обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України та сільського бюджету здійснювати їх врахування та розподіл (перерозподіл) між розпорядниками коштів сільського бюджету за погодженням з постійною комісією з питань планування,фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку  та подальшим затвердженням на сесії сільської ради.

 

10. Дозволити у міжсесійний період розпорядженням сільського голови за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань планування,фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку  (з наступним затвердженням на черговій сесії сільської ради) впродовж 2018 року вносити зміни та проводити перерозподіл обсягів субвенцій з державного та обласного бюджетів, виходячи із фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій, допомог населенню в межах загального обсягу таких субвенцій.

 

11. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право сільській раді в особі сільського голови отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

12. Розпоряднику коштів місцевого бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 

 13. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2018 рік:

до доходів належать надходження, визначені у частині першій статті 64 Бюджетного кодексу України;

джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені частиною першою статті 72 та частиною першою статті 73 Бюджетного кодексу України щодо сільського бюджету;

джерелами формування у частині кредитування є надходження, визначені частиною 1 статті 64 Бюджетного кодексу України.

 

14. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету України на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені у частині 1 статті 691 Бюджетного кодексу України.

15. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2018 рік у частині фінансування є надходження, визначені у частині другій статті 72 Бюджетного кодексу України.

16. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету України на 2018 рік у частині кредитування є надходження, визначені у частині 1 статті 691  Бюджетного кодексу України.

17. Дозволити здійснювати попередню оплату по фінансуванню робіт з будівництва, реконструкції і капітального ремонту та для передплати періодичних видань, відповідно до Постанови КМУ №117 від 23.04.2014 р. в межах бюджетного періоду.

18. Надати право сільському голові укладати в установленому законом порядку угоди на здійснення передачі міжбюджетних трансфертів між сільським бюджетом та іншими бюджетами.

19. Сільський бюджет на 2018 рік складається за програмно-цільовим методом (відповідно до частини 1 статті 20 та пункту 18 прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України.

20. Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України здійснити опублікування цього рішення у місцевих засобах масової інформації.

21. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового відділу та постійну комісію сільської ради з питань планування,фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

22. Рішення сесії сільської ради «Про сільський бюджет на 2018 рік» набуває чинності з 1 січня 2018 року і діє до 31 грудня 2018 року.

23. Додатки № 1-4 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 

 

 

 

Голова сільської ради                                                  О.В. Горбатюк

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь