Реалізували ще один проєкт.

Дата: 20.12.2023 12:04

Відбулось відкриття Центру креативного та професійного розвитку (Мережа Центрів професійного та креативного розвитку) в Рукшинській громаді (Рукшинська територіальна громада). Тут, поки що, функціонує лише швейна майстерня. Але ж подивіться, яка вона гарна і які талановиті та творчі дітки тут навчаються!

З відкриттям такого творчого простору (Центру креативного та професійного розвитку) громаду привітали заступник голови Рукшинської сільської ради Валерій Іванович Мариняк, директор Рукшинського ліцею Сергій Іванович Шишковський, виконавчий директор Агенції розвитку громад Буковини та менеджер проєкту "Спільні рішення - задля сталого економічного зростання ConCom4EG" Малько Неля Борисівна та керівник об'єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України Хотинської, Клішковецької, Недобоївської, Рукшинської, Топорівської ТГ Галина Макарівна Василенко.

Також відбувся майстер-клас з пошиття різдвяного чобітка в якому мали можливість взяти участь всі охочі!

#ConCom4EG #Економічнезростання #АгенціярозвиткугромадБуковини #Меризаекономічнезростання