Гірка втрата для нашої громади

Дата: 17.12.2023 16:58

Знову жорстока війна відібрала гарну людину, сина, брата, патріота своєї країни. У бою з російськими окупантами під Авдіївкою загинув воїн із села Рукшин Олег ОНУФРЕЙЧУК.

Олег 1991 р.н., був помічником гранатометника 8 розвідувальної групи СП. Проходив навчання у Великобританії.

Наш ЗАХИСНИК віддав найцінніше – своє молоде життя. Він віддав його за наш з вами спокій, за вільну Україну, за мир. Тепер Олег – навічно з Небесною вартою.

Наша глибока шана та низький уклін за самовіддану любов до України, за захист кожного з нас.

Співчуваємо матері Валентині Степанівні, сестрі Аліні та всій родині Олега. Сумуємо разом з вами. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме у ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ .

Низький уклін та світла пам‘ять Герою.