Тренінг-навчання з правильної техніки занять на тренажерах.

Дата: 08.12.2023 16:19

03 грудня 2023 року о 15.00 було проведено цікавий та корисний захід для молоді Рукшинської ТГ: тренінг-навчання з правильної техніки занять на тренажерах.

Andriy Brazhanyuk, тренер з фізичної підготовки, дуже інформативно та доступно розповів про: важливість знання анатомії та фізіології для занять; правильне та збалансоване харчування спортсменів;  основні принципи тренувань; правильність виконання фізичних вправ.

Ще раз дякуємо Андрієві за те, що поділився своїми знаннями.

Нагадуємо, що заняття спортом допомагають дисциплінувати людину,виховати відповідальність, покращують фізичний та психологічний стан. Доведено, що люди, які регулярно займаються спортом, не знають що таке поганий настрій.

Тож долучайтесь до занять та ставайте кращою версією себе!

Захід відбувався у кадрі проєкту «Чернівецькій обласний молодіжний центр» організації «Молодь Буковини» виконується у рамках грантової програми «ТРИМАЙ», що впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) @unicef_ukraine у партнерстві з громадською організацією YouthUp за підтримки ЄС @euinua та Німецького банку розвитку KfW @german_embassy_ukraine.