ЯК СТРАХУВАЛЬНИКУ ПЕРЕДАТИ СКАНКОПІЇ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ ПРАЦІВНИКА?

Дата: 06.07.2023 12:43

Покрокова інструкція передачі сканкопії трудової книжки працівника:
  • Увійти до кабінету страхувальника на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду https://portal.pfu.gov.ua/ за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
  • Зліва, у розділі «Комунікації з ПФУ» обрати сервіс «Відомості про трудову діяльність робітника».
  • Заповнити форму звернення – РНОКПП та ПІБ особи  – натиснути кнопку «Пошук».
  • Завантажити скановані файли трудової книжки, натиснувши кнопку «Додати файл», підписати КЕП та надіслати до ПФУ.
  • Результати оцифрування відповідальною особою органу Пенсійного фонду України наданих сканкопій документів страхувальник може переглянути в першому розділі в закладці «Відомості про трудові відносини», вказавши в меню пошуку РНОКПП працівника чи період надсилання трудової книжки.