Відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії.

Дата: 11.04.2023 18:37

10 квітня 2023 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня Відділу освіти, культури, молоді та спорту Рукшинської сільської ради.

У 2022/2023 навчальному році атестувалися 9 педагогічних працівників закладів освіти Рукшинської сільської ради. За наслідками атестації було:

3 педагогам присвоїли кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»,

4 - підтверджено вище зазначену категорію та присвоєно педагогічне звання «старший вчитель»,

1 - присвоєно категорію « спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання « старший вчитель»,

1 - підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист».

Вітаємо педагогічних працівників з успішним проходженням атестації та бажаємо подальшого професійного вдосконалення! Миру та перемоги нам усім