Вітаємо всіх причетних із всесвітнім днем футболу.

Дата: 29.04.2023 12:20

Ми разом із вами продовжуємо розвивати та популяризувати футбол у нашому краї. У нас займаються діти з усієї Рукшинської громади, а також із с.Недобоївці.

Наші вихованці захищають кольори провідних юнацьких клубів Чернівецької області. Ми обмінюємося досвідом із ними. У нас сформувалися партнерські відносини.

Дякуючи батькам дітей, котрі займаються футболом,Рукшинська територіальна громада, багатьом добродіям, які допомагають матеріально та працею ми облаштовуємо наш стадіон. Особливо дякуємо старості Пригородоцького старостинського округу Самотюку Олександру, котрий допоміг нам з газоном та поливною системою. Ми не втрачаємо надій. Віримо, що ти живий, чекаємо тебе дорогий друже.

Памʼятаємо часи, коли вигравали Лігу чемпіонів Чернівецької області на дорослому рівні. Обіцяємо їх повернути. Також памʼятаємо, як сотні вболівальників збиралося на нашому стадіоні на домашніх іграх. Згадуємо із ностальгією. Скоро повернемо і це.

Не забуваємо, що всьому, що зараз маємо ми завдячуємо нашим ЗСУ.

Дякуємо нашим Героям!

Низький уклін та світла памʼять тим хто віддав своє життя за нашу країну

Фото із архіву ФК «Рукшин»