Здійснили грейдерування вулиць.

Дата: 30.04.2023 14:11

Здійснили грейдерування вулиць Мічуріна, Польова, Матросова, Лєрмонтова, частини Долішньої та Нової у селі Рукшин.

Депутат сільської ради Філіпчук Олексій та підприємець Шевчук Віталій організували ремонт вулиці Сагайдачного. Здійснено підсипання щебенем та грейдерування. Долучилися жителі вулиці, а саме Шестобуз Аліна, Татарчук Олександр, Чинчик Віктор, Мельничук Олександр, Чорний Володимир, Вальчук Роман, Криворучко Іван, Лялик Руслан, Латківський Олександр, Рачук Валерій та ін.

Завдяки жителям с. Чепоноси здійснено грейдерування дороги від Рукшина до Чепоніс.

Вкотре здійснено грейдерування дороги від колишнього колгоспу у с. Рукшин до траси. Активно допомагає у цьому підприємець Фурлет Василь.

На цьому не зупиняємося. Далі планується грейдерування доріг до Пригородка, Орестівки, Гордівців та Рашкова.

Дякуємо жителям громади, депутатам та підприємцям, котрі завжди активно долучаються до роботи.

Приносимо вибачення перед тими активістами, котрих не згадали.  Вас багато і ми дякуємо вам за підтримку.

Не забуваємо, що все, що маємо - це завдяки нашим ЗСУ. Дякуємо всім нашим ЗАХИСНИКАМ та ЗАХИСНИЦЯМ. Дякуємо Богу.