Знай наших!

Дата: 18.05.2023 22:27

Рукшинці у складі Буковини вийшли до матчів плей-офф юнацького кубку України.

Одразу три рукшинці, які захищають кольори КЗ ДЮСШ Буковина пробились до стикових ігор кубку України.

Іван Філіпчук виступає за Буковину U 19 у складі якої провів чотири з шести матчів на груповій стадії. Ще у двох участі не взяв через травму. Відзначився двома голами та чотирма асистами.

Його команда посіла друге місце у групі.

Сергій Гикавий грає за Буковину U 15. Зіграв десять з десяти ігор. Відзначився шістьма голами та віддав одинадцять гольових передач. Команда Сергія вийшла з групи з першого місця із стовідсотковим показником набраних очок.

Олександр Гикавий виступає за Буковину U 14. Зіграв вісім з восьми матчів, відзначився одним асистом. Його команда посіла друге місце у групі.

Бажаємо успіху буковинцям та нашим вихованцям, які вже на найближчі вихідні зіграють у матчах на виліт.