24 лютого - рік незламності.

Дата: 24.02.2023 21:24

Сьогодні рівно рік, як життя кожного українця поділилося на до і після. За ці складні криваві 365 днів український народ отримав безліч ран, які вже ніколи не загояться.

Страшно уявити масштаби втрат: зруйновані міста, вулиці, будинки, родини, життя. І найстрашніше, що ці жахіття продовжуються і ми далі втрачаємо безліч наших доблесних захисників. Ще рік тому ніхто не був впевнений чи є майбутнє у нашої країни.

Однак, зараз ми знаємо: ми переможемо, Україна переможе!

Війна спустошила країну, однак згуртувала народ.

Коли весь світ спостерігав за вторгненням рашистів, ніхто не давав жодних позитивних для українців прогнозів. Але українці довели, що ми- незламні.

Як казав О.Довженко:"Ми б'ємося за те, чому нема ціни в усьому світі - за Батьківщину." І ця боротьба триває. Тож ми маємо продовжувати допомагати усім, чим можемо нашим захисникам. Бо саме їм ми завдячуємо своїм існуванням, саме за їхніми спинами ми живемо відносно спокійним життям в тилу. Тож схиляємо голови перед подвигом наших українських воїнів. Чимало з них віддали життя, серед них і 8 жителів нашої громади:

Григорій Клюк

Степан Рачук

Роман Юрічук

Василь Гнатчук

Яків Скрипник

Станіслав Мельничук

В'ячеслав Бурдейний

Василь Шевчук

Вічна пам'ять і слава воїнам! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Продовжують боронити Україну від навали рашистів понад 130 воїнів з числа мешканців нашої громади

Серед них голова Рукшинської ТГ Олег Горбатюк та староста Пригородоцького старостинського округу Олександр Самотюк

Двоє рукшинських захисників боряться за свої життя у лікарнях після отриманих важких поранень

Багато наших воїнів отримали різні ступені поранень, контузії і знову, взявши до рук зброю, продовжують боротьбу. Пишаємось кожним! Молимось за кожного.

Щира вдяка кожному мешканцю громади, які за рік війни неодноразово долучалися до допомоги, молилися за захисників. ВІРИМО У ЗСУ!

ПЕРЕМОЖЕМО!

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ЗАХИСНИКАМ!