Конференція молодіжних рад Чернівецької області.

Дата: 09.11.2022 22:19

Сьогодні відбулась конференція молодіжних рад Чернівецької області. Нашу громаду представляли Микола Шишковський, Іван Балахтар та представники Рукшинська територіальна громада.

Начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк оголосив про початок конкурсу на посаду радника з питань молоді.

«Радник повинен віддаватися роботі на 1000%.Не бійтеся себе проявляти. Майбутнє - за вами», - зазначив Руслан Запаранюк.

Участь у конференції також взяли: радниця Міністра молоді та спорту України - Ірина Полєтуха, радник голови Львівської ОВА - Андрій Панасюк, радниця голови Вінницької обласної ради - Ірина Лозова, начальник управління молоді та спорту Чернівецької ОВА - Іван Гешко.

Говорили про роль молоді у формуванні молодіжної політики на різних рівнях. Про посаду радника з питань молоді, як дієвий інструмент впливу молоді на прийняття рішень владою. Особистий досвід та досягнения в молодіжній сфері. Про нові можливості для молоді та напрацювання річного плану роботи для нового радника спільно з ГО "Національне об'єднання радників з питань молоді".