ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН !

Дата: 03.01.2023 11:25

Відділ ЦНАП Рукшинської сільської ради надає нову адміністративну послугу: надання відомостей з Державного земельного кадастру (далі - ДЗК) у формі витягу (на сформовану земельну ділянку). Витяг з ДЗК – це документ, що підтверджує внесення даних земельної ділянки до Державного земельного кадастру.

На практиці громадяни та організації найчастіше отримують витяг з кадастру у двох випадках:

-при реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі, в т.ч. під час присвоєння кадастрового номеру;

-при вчиненні будь-яких операцій із земельною ділянкою (купівля-продаж, дарування, обмін, оренда, спадкування, тощо).

Отже, при переоформленні у нотаріуса земельної ділянки , в тому числі земельної частки (паю) для отримання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу з ДЗК необхідно звернутись до відділу ЦНАП Рукшинської сільської ради за адресою: с.Рукшин , вул. Головна, 35а.

Отримати витяг можна у день надходження заяви.