Пост подяки

Дата: 16.05.2022 22:31

У неділю з гуманітарною місією Рукшинську сільську раду відвідав представник некомерційної американської організації UkrainianPeace.org Енді Роман. До речі, Енді має українське коріння, його прадід - колишній житель Рукшина. Волонтер прибув не з пустими руками- громада отримала 8 кевларових бронежилетів 4 класу захисту для наших захисників. Дякуємо американському народові та Енді Роману за дуже цінну допомогу для наших захисників. Надіємось, що вони стануть в нагоді нашим воїнам. Ця гуманітарна допомога стала можлива завдяки бухгалтеру Рукшинської сільської ради - Галині Кушнірюк та уродженцю Рукшина - Іванові Васильовичу Гермаковському, які скомунікували з Енді та зробили запит на таку необхідну броню. Також вдячні Анастасії Гранат за послугу перекладу з нашим американським другом.

Навзаєм благодійник отримав ляльку-мотанку та книгу Якова Гайсенюка "Рукшин та рукшинці".

Сподіваємось на подальшу співпрацю задля перемоги