Отримуйте корисну інформацію з пенсійного забезпечення через мобільний застосунок «Пенсійний фонд» - це зручно, швидко, сучасно

Дата: 13.05.2022 13:43

Завантаживши до свого смартфона мобільний застосунок «Пенсійний фонд», ви матимете дуже корисного помічника, який допоможе оперативно отримувати корисну інформацію та необхідні послуги з пенсійного забезпечення.

Авторизація на вебпорталі Пенсійного фонду за допомогою кваліфікованого електронного підпису, завантаженого у смартфон, відкриває доступ до практично усього спектру послуг. Тут легко і швидко можна переглядати персональні дані з Реєстру застрахованих осіб  про суми нарахованої зарплати, сплачених внесків та тривалість зарахованого страхового стажу, формувати довідки з потрібною інформацією, відстежувати та за потреби уточняти дані про трудову діяльність у розділі «Електронна трудова книжка»; подати заяву на автоматичне призначення пенсії; здійснити орієнтовний розрахунок майбутньої пенсії за допомогою «Пенсійного калькулятора» і дізнатись багато іншої корисної інформації.

Користуйтесь  мобільним застосунком «Пенсійний фонд», який допоможе тримати руку на пульсі актуальної інформації з пенсійного забезпечення.