Зустріч з підприємцями громади

Дата: 16.11.2021 11:41

За запрошенням Рукшинської ОТГ в особі голови Олега Горбатюка, група компаній Poliak Group з місцевими підприємцями-аграріями на тему "Комплексний супровід бізнесу"

Як правильно оформлювати договори купівлі-продажу та оренди землі, а також вберегти себе від недобросовісних працівників та на інші важливі питання для підприємців”,- відповідав Поляк Петро, адвокат та старший партнер АО “Поляк і партнери”.

Про бухгалтерський супровід аграрного бізнесу, проблеми та можливості говорили із керуючою партнеркою компанії “Дебет&Кредит” Лисак Тетяною.

Нюанси програми “5-7-9%” та як вигідно отримати кредит для бізнесу, ділилась з підприємцями Остаєнкова Наталія, керівник кредитної спілки “Західна” .

Про автоматизацію бізнес-процесів та продажі говорили із власницею компанії “Marketing time”, Ксенією Гунчак.

Результатами зустрічі стали домовленості про налагодження подальшої співпраці між компаніями Poliak Group та Рукшинською ОТГ, з метою покращення ефективності діяльності місцевого бізнесу.