Рятувальники нагадують громадянам про небезпеку пожеж в природних екосистемах

Дата: 23.10.2021 13:43

З метою попередження виникнення пожеж в природних екосистемах району працівники Служби порятунку спрямовують свої зусилля на протидію таких пожеж, організовуючи інформаційно-роз’яснювальні рейди. Зокрема, сьогодні рятувальники поспілкувалися із жителями сіл Ворничани та Долиняни Дністровського району. Рятувальники спонукали людей дбати про довкілля та власну безпеку. Адже пожежі в природних екосистемах здатні знищити гектари лісів та полів, а інколи вогонь може загрожувати життю та здоров’ю людини. Фахівці Служби порятунку розповіли, що розпалювати багаття у лісі можна лише у спеціально відведених для цього місцях або ж на добре розчищеній галявині на безпечній відстані від дерев, багаття не можна залишати без нагляду, а перед тим, як покинути місце відпочинку, вогонь необхідно загасити. Також, рятувальники закликали громадян не кидати недопалків та сірників на землю, адже від цього миттєво може виникнути пожежа та пояснили, чим небезпечне виникнення пожежі через неконтрольоване спалювання сухої рослинності.

Для того, щоб громадяни постійно пам’ятали про важливість дотримання правил пожежної безпеки, рятувальники вручили їм листівки з цими правилами та нагадали, що самовільне спалювання рослинних залишків несе за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Дністровський районний відділ ГУ ДСНС України у Чернівецькій області