Публічне обговорення Стратегії розвитку

Дата: 01.10.2021 11:41

Цього тижня, протягом 26-28 вересня, відбулося публічне обговорення оновленого проекту "Стратегії сталого розвитку Рукшинської територіальної громади на 2021-2029 роки". У селах Пригородок, Чепоноси, Рашків проведено громадські консультації щодо плану реалізації Стратегії. Дякуємо небайдужим мешканцям, які відгукнулися на запрошення та долучилися до обговорення важливого документу  для сталого розвитку нашої громади.

Нагадуємо, що формуляр для подачі коментарів, зауважень і пропозицій, а також текст документу є доступним на веб-сайті громади за посиланням http://rukshynska.gromada.org.ua/news/1632142828/  та в будинку сільської ради.

Ваші коментарі, зокрема пропозиції щодо завдань Стратегії, надсилайте до 9 жовтня на e-mail: rukschyn1456@gmail.com , або в паперовому вигляді у секретаріат сільської ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису