Оголошення про проведення кокурсів на заміщення вакантних посад

Дата: 11.09.2021 15:54

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади: начальник відділу соціального захисту населення Рукшинської сільської ради (1 штатна одиниця).

Найменування посади та умови праці

• Начальник відділу соціального захисту населення Рукшинської сільської ради (1 штатна одиниця)
  • Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про адміністративні послуги».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду

Вимоги до претендентів на вакантну посаду начальника відділу соціального захисту населення Рукшинської сільської ради

• є громадянином України;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  • стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • заповнену особову картку встановленого зразка;
  • Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються  в Рукшинську сільську раду за адресою: вул. Головна, 35а, с. Рукшин, Дністровський р-н, Чернівецька обл. 60030; тел. для довідок – 42-2-10.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення.

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади: спеціаліст І категорії відділу соціального захисту населення Рукшинської сільської ради (1 штатна одиниця).

Найменування посади та умови праці

• Спеціаліст І категорії відділу соціального захисту населення Рукшинської сільської ради (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду

Вимоги до претендентів на вакантну посаду спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення Рукшинської сільської ради:

• є громадянином України;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста або магістра;

• заповнену особову картку встановленого зразка;

Документи подаються  в Рукшинську сільську раду за адресою: вул. Головна, 35а, с. Рукшин, Хотинський р-н, Чернівецька обл. 60030; тел. для довідок – 42-2-10.

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади: спеціаліст із звязків з громадськістю Рукшинської сільської ради (1 штатна одиниця).

Найменування посади та умови праці

• Спеціаліст із зв’язків з громадськістю Рукшинської сільської ради (1 штатна одиниця)

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду

• Вимоги до претендентів на вакантну посаду спеціаліста із звязків з громадськістю Рукшинської сільської ради:
  • є громадянином України;
  • вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра;