З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Дата: 21.11.2020 10:13

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи, який об’єднує всіх українців у пошануванні подвигів, патріотизму та мужності захисників демократичних цінностей, які відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Події минулого змінили народ, згуртували нас в єдиній, соборній і незалежній Україні. Нам вдалося довести, що українців вирізняють глибоке почуття патріотизму, гідність і самодостатність. Сьогодні продовжуємо утверджувати мир та суспільну гармонію в рідній Батьківщині, розбудовувати нову європейську державу, адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і наступні покоління. Цього дня згадуємо усіх тих, хто віддав своє життя за незалежність і добробут нашої країни. Хай ніколи не згасає в наших серцях пам’ять про відважних героїв. Миру, добра і благополуччя всім захисникам і їхнім родинам! Слава Україні!