9 листопада - День української писемності та мови.

Дата: 09.11.2020 16:31

9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови. Це свято підкреслює важливу роль української мови в консолідації суспільства, підтримує її вивчення і розвиток, багатство та літературну довершеність.

Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже в її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ. «Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб», - наголошував Іван Огієнко.

Багатовікова історія українського письменства продемонструвала всьому світу велич і силу нашого Слова.

Зберігати і розвивати рідну мову – це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною. У День української писемності та мови бажаємо всім зберегти власну національну ідентичність, утверджувати рідну мову, дбати, щоб цей нетлінний скарб слугував єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців. Щастя, добра, нових здобутків в ім’я України!