Вітаємо з Днем медика!

Дата: 20.06.2020 21:42

Щорічно у третю неділю червня всі українські медики відзначають професійне свято – лікарі, фельдшери, медсестри та медбрати, акушери, лаборанти, санітари, – всі, хто стоїть на сторожі людського здоров’я. День медика – чудова нагода ще раз подякувати нашим медикам за їх сумлінну та невтомну працю, адже переоцінити величезну роль медиків неможливо.

Цю професію обирають за покликом душі, тільки людина з великим серцем здатна присвятити своє життя медицині, віддати всі свої знання та всі свої сили благородній справі – збереженню здоров’я та спасінню життя інших. Цілодобова праця, мужність та стійкість, доброта та самовіддача медиків – запорука доброго здоров’я ще до моменту народження дитини і протягом усього життя людини.