У Рукшині презентували медово-ягідну мануфактуру.

Дата: 18.06.2020 21:35

Тут будуть виготовляти корисні сушені фрукти (снеки та фріпси), крем-мед та мед у «стіках», що зручно взяти із собою. Таке ековиробництво створено кооперативом бджолярів за підтримки проєкту Європейського Союзу «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання».

Це прорив для бджолярської галузі. Адже подібного підприємства у нашій області ще не було. За грантові кошти та у співфінансуванні членів кооперативу зроблено ремонт приміщення старої школи і придбано сучасне обладнання для приготування та фасування цих продуктів. Це дуже актуально для нашого краю, де вирощують смачні фрукти та ягоди.

Детальніше про сьогоднішню презентацію проєкту, в якій узяли участь голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк, виконавчий директор Агенції розвитку громад Буковини, керівник згаданого проєкту ЄС Неля Малько та представники кооперативу, буде опубліковано.

Повідомляють Хотинські вісті.