Дата: 13.12.2019 15:35

Фото без описуУ рамках Плану місцевого економічного розвитку Рукшинської ОТГ, що розроблений за підтримки та сприяння Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (М4EG), сільською радою було розроблено Сільську програму розвитку малого та середнього підприємництва на 2019-2020 роки.  Одним із заходів цієї програми було надання фінансової підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних для Рукшинської ОТГ напрямках. В результаті оголошеного конкурсного відбору на отримання фінансової підтримки було прийнято до розгляду конкурсною комісією 1 заявку від сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Рукшинський» на суму 47000 грн., оскільки більше документів до розгляду не надходило.  Членами комісії розглянуто подану заявку та прийнято рішення надати безповоротну фінансову підтримку сільськогосподарському обслуговуючому кооперативу «Рукшинський».

Так, це невелика сума, але сподіваємось, це принесе користь кооперативу та сприятиме їх подальшому розвитку.

#M4EG