Всеукраїнський турнір з футболу

Дата: 27.03.2017 09:39

25 березня у Новоселиці відбулись групові матчі Фото без опису присвяченому 10-й річниці "Новоселицької районної дитячо-юнацької футбольної ліги". ФК Рукшин U-12 нажаль поступився у двох іграх. У першій зустрічі рукшинцям протистояли господарі змагань, ДЮСШ Новоселиця. Наші юнаки створили масу небезпечних моментів, але відзначились лише раз, натомість новосельчани використали чи не єдині три нагоди за гру. Підсумковий рахунок - 3-1. А у другому матчі на Рукшин чекало справжнє випробування у вигляді гри проти ФК Троєщини м.Київ. На відміну від першої зустрічі нашим юнакам мало що вдавалось, а команда із столиці відзначилась тричі. Тож Рукшин покидає даний турнір не зумівши вийти з групи. Бажаємо нашим юнакам не вішати ніс, так як для них участь у змаганнях такого рівня стала першою. Потрібно зробити правильні висновки та наполегливо пряцювати далі!!!