НОВИНИ
11 Грудня, 2018 р., 10:57
Більшість роботодавців в переддень новорічних свят для дітей своїх працівників закупляють новорічні подарунки.
11 Грудня, 2018 р., 09:48
(Підприємницька правова абетка)
10 Грудня, 2018 р., 13:43
Для вас – в межах реалізації проекту за підтримки Європейського Союзу «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання» 14-15 грудня поточного року організовується навчальний тренінг «Безкоштовні IT рішення від компанії Google для просування і оптимізації власного бізнесу».
07 Грудня, 2018 р., 09:06
Самоврядування, депутати рад, члени виконкому, активісти самоврядних органів! Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!
Бажаю від щирого серця — усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення всіх Ваших життєвих мрій і сподівань.
Голова Рукшинської ОТГ
Олег Горбатюк
06 Грудня, 2018 р., 09:55
З Днем Збройних Сил України!
Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців, ветеранів, волонтерів України. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Нехай поруч з вами завжди будуть надійні друзі та побратими.
04 Грудня, 2018 р., 16:22
Днями розпочато довгоочікувану масштабну реконструкцію Рукшинського будинку культури. Проект розрахований на 3 роки. Його загальна вартість складає 17 424,9 тис.грн. Фінансування даного проекту здійснюватиметься за кошти Державного фонду регіонального розвитку та кошти сільського бюджету Рукшинської ОТГ у процентному співвідношенні 90/10. Замовником робіт виступає управління капітального будівництва Чернівецької ОДА. Реконструкція будинку культури передбачає проведення наступних заходів:
29 Листопада, 2018 р., 16:34
29 листопада 2018 року у Києві в НСК "Олімпійський" відбувся VII Форум організаційного розвитку громадянського суспільства України "Мрія 3.0 Спроектований вплив".
29 Листопада, 2018 р., 14:38
Ремонт вулиці Головної у селі Рукшин триває. На даному етапі робиться водовідведення, працівники прокладають труби та роблять містки на вулицях , які сполучаються із вулицею Головною.
24 Листопада, 2018 р., 09:46
ГОЛОДОМОР 1932-33 РОКІВ - НАЙБІЛЬША ІСТОРИЧНА КАТАСТРОФА УКРАЇНИ ХХ СТ.
Він був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а наслідком цілеспрямовано застосованого більшовицькою владою терору голодом, тобто геноцидом.
В історії бурхливого XX ст. голодомор 1932-33 років в Україні посідає особливе місце.
Перший масовий голод, що розпочався відразу ж після закінчення громадянської війни та придушення української революції, охопив значну частину України: Запорізьку, Донецьку, Катеринославську, Миколаївську, Одеську губернії. Причини його лише частково мали об'єктивний характер – посуха 1931 р., економічні наслідки першої світової та громадянської воєн. Найголовнішими чинниками стали: крах сільськогосподарської практики тодішнього режиму, скорочення посівних площ у колишніх хлібородних районах внаслідок політики воєнного комунізму, директивні методи компартійного керівництва, яке розподіляло наявні продресурси на користь промислових центрів, передусім тих, що знаходилися поза межами України.
Голод 1932-33 років охопив ті ж регіони України, але цього разу його спричинили, насамперед, політичні чинники. Голодомор був не випадковим явищем природного чи соціального походження, а наслідком цілеспрямовано застосованого більшовицькою владою терору голодом, тобто геноцидом.
Масове фізичне винищення українських хліборобів штучним голодом було свідомим терористичним актом тоталітарної системи проти мирних людей, внаслідок чого зник не тільки численний прошарок заможних і незалежних від держави селян-підприємців, але й цілі покоління землеробського населення. Було підірвано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність.
Як писав відомий американський дослідник Голодомору Джеймс Мейс: "Примусова колективізація була трагедією для всього радянського селянства, та для українців то була особлива трагедія. Зважаючи на фактичне знищення міських еліт, вона означала ліквідацію їх як соціального організму й політичного фактору, приречена на становище, яке німці зазвичай називали naturvolk ("первісний народ")".
23 Листопада, 2018 р., 12:55
22 листопада відбулося відкрите засідання виконавчого комітету з метою громадського обговорення проекту сільського бюджету Рукшинської ОТГ на 2019 рік. Були присутні депутати сільської ради, керівники комунальних установ та організацій, члени виконавчого комітету, активісти громади.
Після активного обговорення було ухвалено рішення про затвердження проекту сільського бюджету. З текстом документу та пояснювальною запискою до нього можна ознайомитись на нашому сайті у розділі "Архів документів".