ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 18.06.2024 15:38

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Рукшинської сільської територіальної громади. Повідомляємо вас про обовʼязковість сплати земельного податку та орендної плати за землю.

Відповідно до ст.266 Податкового кодексу України, розпочалася сплата земельного податку за 2024 рік. Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок - це обовʼязковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ.

Для отримання квитанцій про сплату земельного податку просимо:

- мешканців села Рукшин звернутися до Рукшинської сільської ради (с. Рукшин, вул. Головна, 35 а).

- мешканців сіл Чепоноси, Пригородок, Орестівка, Рашків, Гордівці звернутися до своїх старостинських округів.

Оплату можна здійснити через термінал, в будь-якому відділенні банку, поштовому відділенні, самостійно через інтернет за реквізитами вказаними у квитанціях.

Наголошуємо, що термін сплати земельного податку - до 01 вересня 2024 року. За невчасну сплату буде нараховуватися пеня.

Сподіваємося на розуміння та співпрацю.