Підтримка армії: поляк знову допомагає захисникам з Рукшинської громади

Дата: 29.06.2024 15:21

Справжні друзі пізнаються у складні часи. Польський підприємець пан Войцех Пьотр Скудларскі знову надав гуманітарну допомогу для військовослужбовців Рукшинської громади.

Це вже не перша підтримка від нього, минулого разу він не тільки привіз вантаж у Рукшин, а й особисто брав участь у його доставці до зони бойових дій.

У Рукшинській сільській раді поінформували, що ця допомога стала можливою завдяки жителю села Рукшин Руслану Калиняку, який зумів донести до підприємця, у якого працює у Польщі, що така підтримка є дуже важливою для 3СУ:

"SZKUDLARSKI WOJCIECH PIOTR (так звутьнашого добродія із сусідньої Польщі) доставив до кордону вантаж, де наші хлопці зустріли його.

Войцех раніше вже побував на Харківському напрямку та мав можливість на власні очі побачити потребу військових.

Він зазначив, що це не остання гуманітарна допомога для наших воїнів.

Сьогодні наш волонтер Василь Левко з товаришем повіз допомогу на передову.

Величезне дякуємо нашому польському другу за все  - висловила вдячність Рукшинська територіальна громада

Щасливої дороги! Хай Бог береже усіх наших захисників і захисниць , волонтерів і волонтерок!

Слава Україні! Героям слава!