ЧИМ СЛІД КЕРУВАТИСЯ ДЛЯ ПОДАННЯ СКАНОВАНИХ КОПІЙ ТРУДОВИХ КНИЖОК ДО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ?

Дата: 04.07.2023 11:36

Відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року № 1084 “Про запровадження обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи — підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі” з метою визначення механізму подання відомостей про трудову діяльність працівника, фізичної особи-підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно (далі — працівник), в електронній формі для створення електронних трудових книжок, розроблено «Порядок подання відомостей про трудову діяльність працівника, фізичної особи - підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі» (далі – Порядок 11-1), який затверджений постановою правління Пенсійного фонду України  від 12 березня 2021 №11-1.