ОБОВ'ЯЗОК СТРАХУВАЛЬНИКІВ - ІНФОРМУВАТИ ОРГАНИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ПРО НАСТАННЯ НЕЩАСНОГО ВИПАДКУ НА ВИРОБНИЦТВІ ЧИ ГОСТРОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЗАХВОРЮВАННЯ

Дата: 13.04.2023 14:30

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує, що у разі настання нещасного випадку та/або гострого професійного захворювання (отруєння) роботодавець зобов’язаний впродовж однієї доби повідомити про це доступними засобами зв'язку територіальний орган Пенсійного фонду України (відповідно до п. 8 "Порядку розслідування та обліку нещасних випадків,  професійних захворювань та аварій на виробництві", та не пізніше наступного робочого дня надати повідомлення встановленого зразка у паперовому форматі.

Повідомлення також можна надсилати на електронну адресу Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області info@cv.pfu.gov.ua