ДОТРИМАННЯ НОРМАТИВНИХ ВИМОГ З БЕЗПЕКИ ПРАЦІ - ЗАПОРУКА УНИКНЕННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ

Дата: 07.02.2023 15:08

Упродовж січня 2023 року на підприємствах Чернівецької області зафіксовано три нещасні випадки, один з яких стався за межами області. Постраждали 3 особи.

Серед причин виникнення таких ситуацій та їх прикрих наслідків - особиста необережність потерпілих та порушення норм з охорони праці.

Повідомлень про клінічно підтверджені випадки захворювання медиків на COVID-19 не надходило.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадує роботодавцям про обов’язок забезпечення на кожному робочому місці умов, які відповідають нормативно-правовим актам з безпеки праці, та зауважує на необхідності чіткого додержання вимог законодавства щодо прав працівників у сфері охорони праці. Водночас закликаємо працівників дбати про особисту безпеку і здоров'я, а також про безпеку і здоров'я оточуючих людей в процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства.