ВИПЛАТУ СУБСИДІЙ І ПІЛЬГ МЕШКАНЦЯМ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА СІЧЕНЬ 2023 РОКУ ПРОФІНАНСОВАНО В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ

Дата: 09.02.2023 16:11

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області інформує про те, що станом на 08.02.2023 фінансування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг мешканцям Чернівецької області за січень 2023 року здійснено у повному обсязі.

На виплату житлових субсидій та пільг спрямовано 73,2 млн грн, в тому числі через АТ “Укрпошта” – 32,6 млн грн, через установи банків – 40,6 млн грн.