ПОРЯДОК ЗДІЙСНЕННЯ СТРАХОВИХ ВИПЛАТ

Дата: 05.01.2023 15:17

Нарахована сума страхових виплат включається у документи для виплати не пізніше одного місяця з дня прийняття рішення про призначення, перерахування, продовження її виплати. Щомісячні страхові виплати виплачуються через установи уповноважених банківабо національним оператором поштового зв’язку АТ “Укрпошта” за місцем фактичного проживання отримувача, зазначеного у заяві. Одноразові виплати здійснюються уповноваженими банками. Ті, хто отримував відповідні виплати у Фонді соціального страхування України, продовжать їх отримувати на раніше зазначені у заявах рахунки.