У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ ЗРОСТАННЯМ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ ЗБІЛЬШЕНО РОЗМІРИ МІНІМАЛЬНОЇ ТА МАКСИМАЛЬНОЇ ПЕНСІЙ

Дата: 25.11.2022 10:18

З грудня проведено перерахунок пенсій у зв'язку з підвищенням на 66 грн прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (зріс з 2027 до 2093 грн). Перерахунок застосовано до всіх складових пенсійної виплати, які залежать від прожиткового мінімуму. У зв'язку із зазначеним, з 1 грудня зросли розміри мінімальної та максимальної пенсій, які з наступного місяця становитимуть 2093 та 20930 грн відповідно.

Перерахунок здійснено автоматично, без необхідності додаткових звернень пенсіонерів, за наявними в органі Пенсійного фонду даними про стаж, підвищення, факт роботи.