СКІЛЬКИ РОКІВ СТРАХОВОГО СТАЖУ НЕОБХІДНО МАТИ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

Дата: 01.11.2022 17:34

Для призначення пенсії за віком громадянам, яким у 2022 році виповнюється 60, необхідно мати не менше 29 років стажу; тим, хто досягне 60-ліття наступного року - 30 років.

Нагадаємо, кількість років необхідного стажу для реалізації права на пенсійне забезпечення збільшуватиметься щорічно до 2028 року на 1 рік, коли цей показник сягне 35 років.

Головне управління пенсійного фонду України в Чернівецькій області закликає громадян заздалегідь дбати про свої пенсійні перспективи, накопичуючи тривалість страхового стажу, яка справляє безпосередній вплив на визначення права на пенсію й формування її розміру.