Повідомлення щодо перейменування вулиць.

Дата: 12.09.2022 21:54

В умовах російської агресії проти України, актуальним питанням залишається завершення процесу декомунізації, ключовим аспектом якої є перейменування площ, вулиць, скверів з метою позбавлення найменших згадок про комуністичний режим, радянських свят, визволителів червоної армії і т.д.

Повідомляємо, що Відповідно до п.6 ст.7 Прикінцевих положень Закону України від 09.04.2015 р. «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», депутатами Рукшинської сільської ради ще 18 листопада 2021 року на 13 сесії 8 скликання прийнято рішення перейменувати:

в с. Рукшин:

- вул. Котовського на вул. Українська

- вул. Терешкової на вул. Леоніда Каденюка

- вул. Щорса на вул. Петра Болбочана

- вул. Червоних партизанів на вул. Партизанська

- вул. Карбишева на вул. Степана Бандери

- вул. Кошового на вул. Петра Калнишевського

- пров. Колгоспний на пров. Лук’яна Кобилиці

в с. Гордівці:

- вул. О.Котовського на вул. Українська

- пров. Котовського на пров. Український

Проводиться робота над перейменуванням решти вулиць та провулків Рукшинської територіальної громади.