ЯК ДІЗНАТИСЬ НОМЕР ЕЛЕКТРОННОГО ЛІКАРНЯНОГО, ЯКЩО SMS ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ НЕ НАДІЙШЛО?

Дата: 27.10.2022 18:06

Інколи повідомлення із номером е-лікарняного може не надійти – це означає, що у вашому особистому кабінеті на вебпорталі ПФУ не вказано мобільний номер телефону або ви не надали дозвіл на отримання повідомлень.

У такому випадку номер е-лікарняного можна дізнатись на порталі ПФУ, авторизувавшись у кабінеті: https://portal.pfu.gov.ua.

Також номер е-лікарняного можна уточнити у вашого роботодавця – лікарняні працівників доступні йому у власному кабінеті на порталі ПФУ.