ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ  В ТЕЛЕФОНІ: ХТО МОЖЕ МАТИ ЙОГО В «ДІЇ»

Дата: 27.10.2022 18:04

Відтепер у застосунку Дія доступне пенсійне посвідчення.

Власники пенсійного зможуть не носити пластиковий документ, а користуватися цифровим.

Щоб документ відображався в Дії, ваше пенсійне посвідчення має бути видане після 2014 року. А от пенсійне-книжечку старого зразка потрібно оновити в Пенсійному фонді. Сюди ж потрібно звернутися, якщо потрібно виправити помилки в даних вашого документа.

Пенсійне, видане за віком, підтягнеться в застосунок автоматично, так само, як і цифровий паспорт. А спеціальне посвідчення необхідно додати в перелік документів самостійно. Усе це в декілька кліків:

– прогортайте всі наявні документи до кінця;

– натисніть Додати документ;

– оберіть Пенсійне посвідчення і далі Додати пенсійне посвідчення – і це все.

Пенсійне посвідчення у застосунку Дія, як і інші документи, можна перевірити за допомогою QR-коду.