Користуйтесь мобільним застосунком «Пенсійний фонд»

Дата: 21.07.2022 15:15

Всі електронні сервіси можливо отримати і у зручному форматі через мобільний застосунок «Пенсійний фонд».

Електронний сервіс забезпечує доступ до особистого кабінету на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України у зручному форматі з мобільних пристроїв, зокрема  смартфонів та планшетів.

Версії мобільного застосунку для пристроїв з операційними системами Android та IOS доступні в Google Play та AppStore відповідно.

Автентифікація користувачів можлива за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП) або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації GOV ID з використанням технології Bank ID.