ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 23.11.2021 16:15

Оголошення

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад: начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Рукшинської сільської ради (1 штатна одиниця), спеціаліст 1-ої категорії відділу освіти, культури, молоді і спорту Рукшинської сільської ради (2 штатних одиниці).

Найменування посади та умови праці

• Начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Рукшинської сільської ради (1 штатна одиниця)
  • Спеціаліст 1-ої категорії відділу освіти, культури, молоді і спорту Рукшинської сільської ради  (2 штатні одиниці)
  • Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про адміністративні послуги».

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду

Вимоги до претендентів на вакантну посаду начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту Рукшинської сільської ради

• є громадянином України;
  • вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про освіту», «Про культуру», «Про основні засади молодіжної політики» та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування;
  •  досконале володіння державною мовою;
  •  досконале знання комп’ютера і володіння ним;

Вимоги до претендентів на вакантну посаду спеціаліст 1-ої категорії відділу освіти, культури, молоді і спорту Рукшинської сільської ради

• є громадянином України;
  • вища освіта не  нижче  ступеня  спеціаліста, бакалавра;
  •  досконале володіння державною мовою;
  •  досконале знання комп’ютера і володіння ним;

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • копію військового квитка (для військовозобов’язаних);
  • копію документа про  освіту;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи;
  • 2 фотографії 3×4;
  • заповнену особову картку встановленого зразка;
  • Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи подаються  в Рукшинську сільську раду за адресою: вул. Головна, 35а, с. Рукшин, Дністровський р-н, Чернівецька обл. 60030; тел. для довідок – 42-2-10.

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення.