Презентація Академії жіночого лідерства

Дата: 04.06.2021 10:23

Фото без описуЯк і було раніше анонсовано, 3 червня 2021 року у приміщенні сільської ради відбулася презентація Академії жіночого лідерства. Учасниці мали можливість детально дізнатись про мету, завдання й зміст навчальної програми Академії, почули про можливості участі у програмі мікрогрантів аби отримати фінансування власних ініціатив. Окрім того, ознайомились з  досвідом і прикладами ефективних та сталих ініціатив, успішно реалізованих випускницями попередніх Академій.

Нагадуємо усім бажаючим, що заявку на участь в Академії Жіночого Лідерства ви можете заповнити до 15 червня 2021 р. за посиланням https://ukr.wf/anketad  або у паперовій формі, яку разом з іншими презентаційними матеріалами можна отримати в сільській раді.