21 листопада, в Україні відзначають День Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2018 09:07

21 листопада, в Україні відзначають День Гідності і Свободи - свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ (2013 року). Рівно п'ять років тому у Києві з мирним протестом українські студенти вийшли на майдан Незалежності щоб відстояти свою позицію, права та свободи. Згодом були жорстоко побиті та розігнані беркутівцями, що і стало приводом для подальших масових акцій протесту та початку РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ. У Києві о 10:00 сьогодні розпочнеться поминальний молебень і покладання квітів на алеї Героїв Небесної Сотні.