Рукшин U-14 переможець Всеукраїнського турніру з футзалу.

Дата: 20.03.2017 09:57

Рукшин U-14 переможець Всеукраїнського турніру з футзалу.

3-5 березня у Сонячній долині відбувся Всеукраїнський турнір з футзалу серед команд 2003-2004 років народження. Наша команда потрапила до групи Б, де здобула дві звитяги, над Рокитнем (Новоселицький р-н) з рахунком 3-2, та над Цуреньом (Герцаївський р-н) 9-3. Завдяки цим перемогам рукшинці вийшли до півфіналу змагань, де зустрілись із Кам'янкою (Глибоцький р-н). Матч завершився бойовою нічиєю 3-3, а у серії післяматчевих пенальті завдяки вдалим діям нашого голкіпера, рукшинці святкували перемогу 2-0. У фіналі Рукшин зіграв із командою Долинка (Кіровоградська обл.) та здобув впевнену перемогу з рахунком 5-2. Тож наша команда посіла перше місце у даному турнірі. Також у особистих номінаціях кращим воротарем змагань було визнано Пилипчука Юрія. Вітаємо рукшинців із таким досягненням та чекаємо нових перемог!
Ввесь юний колектив ФК Рукшин на чолі з тренером Олександром Гайсенюком висловлює окремі слова вдячності Рукшинській ОТГ, а також підприємцям Молдовану Віталію та Молдовану Олександру, які фінансово допомогли взяти участь у даному турнірі.Фото без опису