ДО УВАГИ БІБЛІОТЕК ТА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Дата: 12.04.2017 01:32

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

ОТГ Чернівецької області або громади, у яких уже призначено вибори у 2017 році, можуть приймати участь.

Учасниками стануть команди (бібліотека + партнерська громадська організація), які пройдуть відбір, тренінги, та у партнерстві проводитимуть заходи в рамках проекту.

Що очікується

Відібрані учасники проекту пройдуть триденний навчальний тренінг. На ньому вони дізнаються:
• основи та практичні аспекти реформи місцевого самоврядування
• успішні практики проведення змін у громадах
• методи залучення учасників на заходи
• засади успішної фасилітації
• методи співпраці із ЗМІ

Організатори забезпечують проїзд учасників на тренінг, а також проживання та харчування під час навчання.

Після повернення в свої громади, бібліотеки та громадські організації будуть проводити спільні заходи з залученням громадян до реалізації реформи місцевого самоврядування.

В рамках проекту учасникам буде надана грантова підтримка, інформаційні матеріали, консультації.

Для участі в конкурсі необхідно подати пакет наступних документів:
• Одну спільну форму (бібліотека + ГО) заявки на конкурс: http://bit.ly/2oQWv3R
• Скановані копії документів громадської організації (статут та витяг з державного реєстру)

Подаючи заявку, кандидати беруть на себе зобов’язання взяти участь у триденному тренінгу.

Заявки приймаються виключно електронною поштою на адресу ivoitsekhivska@irex.org з темою КОНКУРС_ПУЛЬС до 03 травня 2017 року включно.

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора проекту Ірини Войцехівської: (044) 537 06 04, ivoitsekhivska@irex.org
Результати конкурсу будуть повідомлені відібраним учасникам електронною поштою до 10 червня 2017 року.

Проект виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Асоціацією міст України (АМУ), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).